Kurs nurkowania Kraków. Nurkowanie dla każdego. Gdzie nurkować w Polsce?

Zastanawiasz się, czy nurkowanie jest dla ciebie? To zależy. Jeśli lubisz pływać i interesują cię sporty ekstremalne – jak najbardziej. Zanim jednak zaczniesz jeździć po świecie, zwiedzać podwodne wraki i zachwycać się rafami koralowymi musisz zdobyć niezbędne uprawnienia.

Kurs nurkowania Kraków

Większość płetwonurków swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczyna od ukończenia kursu OWD. Jest to podstawowy kurs nurkowania Kraków po którym zdobywa się uprawnienia umożliwiające samodzielne nurkowanie na głębokość 18 metrów z partnerem, który ma co najmniej takie same uprawnienia, a także korzystanie z wypożyczalni sprzętu nurkowego, baz nurkowych itp. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs OWD mają także możliwość dalszego rozwoju – zrobienie kursu zaawansowanego AOWD czy innych kursów specjalistycznych.

Gdzie nurkować w Polsce?

Masz już odpowiednie uprawnienia. Czas wybrać się na pierwszą samodzielną wyprawę bez instruktora. Zastanawiasz się pewnie, gdzie nurkować w Polsce? Najpopularniejszym i najatrakcyjniejszym pod wieloma względami miejscem jest zalew Zakrzówek w Krakowie.

 

Author: noclegi-koral.pl