Rekord nurkowanie na bezdechu. Nurkowanie na bezdechu. Najgłębsze nurkowanie na bezdechu

Nurkowanie kojarzy się nam głównie ze sportem ekstremalnym, do którego wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt umożliwiający oddychanie pod wodą. jest to sport bardzo emocjonujący, ale także stosunkowo bezpieczny – o ile posiada się odpowiednie uprawnienia, korzysta z profesjonalnego sprzętu i zachowuje zdrowy rozsądek. Nurkowanie w takiej formie jest bardzo popularne i z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośników na całym świecie. Niektórzy ludzie nurkują jednak na bezdechu. Zastanawia Cię, ile wyniosło najgłębsze nurkowanie na bezdechu albo jaki jest rekord nurkowanie na bezdechu jeśli chodzi o czas? czytaj dalej.

Rekord nurkowanie na bezdechu

Obecnie rekord świata w nurkowaniu na bezdechu 24 minut i 11 sekund. Ten imponujący wynik osiągnął chorwacki freediver Budimir Buda Šobat, który pobił poprzedni rekord o 8 sekund. Choć ciężko jest to sobie wyobrazić.

Najgłębsze nurkowanie na bezdechu

Ten rekord należy obecnie do Alexey’a Molchanov’a i wynosi… 130m. Jest to niesamowity wyczyn, które niełatwo będzie pobić, choć śmiałków zapewne nie będzie brakować.

 

Author: noclegi-koral.pl